• ابوالفضل همتی آهویی

  مدرس طراحی ، نقاشی و تصویر سازی

 • آموزش خلاقیت کودکان در گروه های سنی مختلف

  ایجاد زمینه تحصیل و خلاقیت با انواع تکنیک ها

 • طراحی

  تمام مراحل زمینه خلاق کردن کودکان

 • تشویق کودکان

  ایجاد اعتماد به نفس برای کودکان

 • خلاقیت

  کار با دور ریختنی ها

 • آرزوی کودکان

  تطبیق تصویر ذهنی کودکان با اشیا

همراه با من

نقاشی یعنی تصویرکردن احساس.

متولد سال ۱۳۲۹ آهو ، آشتیان هستم. درسال ۱۳۵۰ از هنرستان هنر های زیبا فارغ التحصیل شدم.دانشگاه را در دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در گرایش هنرهای تجسمی گذراندم.درسال ۱۳۸۶موفق به اخذ مدرک درجه یک هنری و کسب نشان عالی تصویرگری در سال ۱۳۹۵ گردیدم .به نظر من آموزش هنر نقاشی باید از همان ابتدا شوق انگیز و نشاط آور باشدو هنرجو در ضمن آموزش دچار سیکل آموزشی بسته وتکراری نگردد.

تخصص من

تصویر سازی

در زمینه کار با کودکان آموزشی بصورت مستقیم ندارم بلکه تمام کوشش من این است که خلاقیت در کودکان تقویت شود البته این کار مستلزم وقت وصبوری بسیار است کودکان و تخیل آنان بسیارزیبا است گاهی با دنیایی از نگفته ها روبرو می شوم .عمق تفکر ودید از زاویه دید آنان دریچه ای از دنیایی است که گاه دست نیافتنی است.

ابوالفضل همتی آهویی

ابوالفضل همتی آهویی

استاد آهویی راه‌های افزایش خلاقیت و اجرای مناسب آثار برای کسب درآمد و رسیدن به شهرت را نیازمند آموزشی صحیح دانسته و بیان کرده‌اند که: ” دگرگونی یک فرم در بی‌نهایت تخیل میتواند شما را به ایده‌های بسیاری برساند، در آن زمان است که شما میتوانید هم کسب درآمد خوبی داشته باشید و هم نامی از خودتان به جای بگزارید.”

نازگل رستمی

نازگل رستمی

دانش آموز کلاس اول

از مهر ۱۳۹۵ در کلاس تصویر سازی ثبت نام نموده اندوبرای هر نقاشی قصه ای نیز می گوید درنمایشگاه دایر شده در نیاوران دارای پنج تابلو بود که یه تا از آنها فروش رفت
نازگل در کلیه مراحل آماده شدن تابلو ها بسیار ذوق داشت

آترین تقی زاده

آترین تقی زاده

دانش آموز کلاس اول

از آبان ۱۳۹۳همراه با استادبوده ایم.آترین تکنیک های مختلف مانند گواش ،آبرنگ،کلاژو...رافراگرفته وبا نقاشی کشیدن حس خیلی خوبی دارد واتماد به نفس خیی بالایی در کارهای روزمره پیدا کرده است.

در انجام کارهای گروهی وهمکاری بین کودکان باید به نظرات تک تک آنان گوش داد وگاهی با پرسش های متفاوت ازآنان در حین انجام کار ارتباط برقرار نمود.به نظرات ارائه شده توسط آنان گوش داد ونظر بقیه تیم را پرسید .

برپایی نمایشگاه

برپایی نمایشگاه

همه ساله از کارهای هنرجویان نمایشگاه گروهی تشکیل می شود.این نمایشگاه ها حاصل آموزش های خلاقانه در طی سال در کلاس ها می باشدکه بصورت نمایشگاه گروهی در کلیه سنین تجلی پیدا می کند.

نگین علوی

نگین علوی

دستیاراستاد

نگین مدت شش سال بطور پیوسته در کلاس های آتلیه آهوشرکت نموده است ومدت دوسال بعنوان دستیار استاد آهویی مشغول به همکاری در کار کودک می باشند